משלוחים

 1. אספקת המוצר ע”י החברה יעשה רק לאחר קבלת אישור תשלום מאת חברת האשראי ו/או מאת חשבון הפיי פאל, כלומר לאחר שהמוצר / מוצרים שולמו במלואם (לרבות תשלום הובלת המוצר), כמפורט לעיל, המוצר יסופק לכתובת שהמזמין הקליד ו/או מסר בעת ביצוע ההזמנה בטופס המקוון.
 2. הנהלת האתר תפעל כמיטב יכולתה לספק את המוצרים בתוך 21 ימי עסקים מיום קליטת ההזמנה ואישורה (למעט מוצרים בהזמנה אישית ו/או חסרים במלאי). זמני אספקת המוצרים כוללים רק את חישובם של ימי עסקים (ימי א’ עד ה’, לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).
 3. בהינתן ומדובר במוצרים נלווים לקמינים אשר נמצאים במלאי הזמין של החברה, כגון מוצרי ארובה, מוצרי בידוד, סטי כלים, חומרי הדלקה וכיוצא בזאת – החברה תפעל כמיטב יכולתה לספק את המוצרים בתוך 14 ימי עסקים בתנאים המופיעים בסעיף לעיל.
 4. למען הסר ספק, בכל דף מוצר מופיע פירוט ספציפי כולל זמן אספקה למוצר עצמו.
 5. האתר מתחייב לספק את הסחורה במסגרת זמן האספקה ליעד המבוקש ויעשה כמיטב יכולתו כי המוצר יגיע במהירות האפשרית ואף לפי זמן האספקה המוסכם.
 6. הזמנה שנקלטה לאחר השעה 17:00 (עפ"י שעון ישראל GMT+2) תיחשב כהזמנה שבוצעה ביום העסקים שלמחרת.
 7. המשלוחים שיסופקו באמצעות חברת המשלוחים מטעם הנהלת האתר הינם בהתאם לתנאי חברת המשלוחים, אזורי החלוקה של חברת המשלוחים ובתאום מראש עם מקבל ההזמנה.
 8. במידה ואין ביכולתה של חברת המשלוחים לבצע את המשלוח עד לכתובת המשלוח מכל סיבה שהיא, הנהלת האתר תודיע למזמין ותפעל למציאת פתרון חלופי אשר יענה לרצון שני הצדדים.
 9. במקרים בהם מסופקים המוצרים באמצעות דואר ישראל, לכתובת המשלוח שמסר המזמין בעת ביצוע ההזמנה, המוצרים יישלחו בכפוף לזמן האספקה של דואר ישראל ואינם ניתנים לבקרה ולשליטה על ידי הנהלת האתר ו/או הספקים.
 10. מועדי האספקה המצוינים באתר ולעיל אינם חלים על מוצרים שאזלו מן המלאי של האתר ו/או מן המלאי של הספק הרלוונטי.
 11. המשלוחים מבוצעים על ידי חברת שליחויות איתה עובדת החברה ועשויה להשתנות מעת לעת עפ"י החלטת החברה. תנאי חברת השליחויות יחייבו את הלקוח וביניהם חיובים נוספים מכל סיבה שהיא כגון שילוח ליישובי קו עימות, גישה בעייתית לנכס וכיוצ"ב.
 12. האתר לא יהיה אחראי לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או לאי אספקה של המוצרים אשר נגרם כתוצאה מאחת הסיבות להלן:
  1. כח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור מלחמה, מבצע צבאי, מבצע חרום ו/או נזקי טבע ו/או מאירועים שאינם בשליטת האתר כגון שביתות והשבתות כלל משקיות ו/או אצל ספקים של שירותים או סחורות הדרושים לייצור אספקה או הובלת מוצר.
  2. כל סיבה שאינה בשליטת האתר ו/או החברה.
  3. מסיבה הקשורה עם מבצע השליחות.
 13. על הלקוח להודיע מיידית לאתר אם המוצר לא סופק בתקופת האספקה המפורטת באתר, במקרה כזה זמן האספקה החדש ייחשב מיום תיאום מועד חדש.
 14. יש להקפיד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. במקרה שהמוצרים יחזרו לחברה בגלל פרטים מוטעים, המזמין יישא בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול.
 15. מחירון הובלת קמינים –
  1. "איסוף עצמי" ללא תשלום נוסף – איסוף המוצר ו/או המוצרים ע"י המזמין מחנות / מחסן החברה. באיסוף עצמי יהא האחרון האחראי הבלעדי לכל נזק שיגרם למוצרים לרבות שברים, סדקים וכיוצ"ב החל משלב העברת המוצר לחזקתו. על המזמין חלה החובה לבדוק את תקינות המוצרים מיד עם קבלתם.
  2. "הובלה בסיסית" בעלות 450 ₪ – המשלוח יתבצע ע"י חברת השליחויות עד המקום הסמוך ביותר לבית המזמין בו ניתן לפרוק בצורה מלאה ובטיחותית את המוצר מהמשאית של חברת השליחויות. כמו כן, הנחת המוצר תתבצע בנקודה הסמוכה ביותר לנכס המזמין, אליה ניתן להגיע באמצעות מלגזה חשמלית המשמשת את חברת השליחויות בהנחה ובדרך לנקודה זו אין מדרגות, שיפועים חריגים, מעברים צרים ומגבלות נוספות (להלן – "הובלה בסיסית"). לאחר פריקת המוצר בנקודה הסמוכה לבית המזמין, על המזמין לבדוק את שלמות המוצר לשביעות רצונו ולחתום על תעודת המשלוח. יצוין כי לאחר פריקת המוצר ומסירתו למזמין, האחריות המלאה עליו עוברת לאחרון.
  3. הובלה "עד הבית" בעלות מוזלת ע"ס 350 ש"ח (כחלק מ"עסקת חבילה" בלבד הכוללת קמין, ארובות הובלה והתקנה) – המשלוח יתבצע ע"י מתקין מורשה של החברה עד נקודת מיקום הקמין בבית המזמין. לציין כי ייתכנו חיובים נוספים בגין הובלה לבניין מגורים משותף, נכס שאין אליו גישה מלאה ובטיחותית (נתון לשיקול החברה) כגון דרך רעועה ו/או מעברים צרים וכו', צורך בהזמנת מנוף לטובת הכנסת הקמין בשל גישה לקויה וכיוצא בזאת. במידה והגישה לנכס הינה בעייתית עלות החיוב הנוסף תחושב ע"י נציג החברה כחלק מתהליך ההזמנה.
 16. לציין כי בעבור ארובות ומוצרים נלווים שיטת המשלוח תהיה "עד הבית" ומחירה ישתנה בהתאם למוצר שיוזמן. למען הסר ספק, מחיר המשלוח יפורט בתיאור המוצר ויקבע באופן סופי במעמד ההזמנה לפני חיוב אמצעי התשלום של המזמין.
 17. דמי המשלוח – בנוסף למחיר המוצרים שהוזמנו, יושת על המזמין תשלום של דמי משלוח, סכום דמי המשלוח יופיע בתום תהליך ההזמנה בהתאם לדרך השילוח אותה בחר המזמין, אלא אם כן צוין אחרת.
 18. דמי המשלוח ישולמו עם התשלום בגין המוצר. במכירה בתשלומים באמצעות כרטיס אשראי ו/או באמצעות חשבון הפיי פאל, האתר רשאי לגבות את דמי המשלוח עם חיוב התשלום הראשון.