קמינים בנויים

קמינים בנויים – תפור עליך היטב!

אם גם אתם מחפשים עיצוב מודרני בבית וגימור מושלם, ביחרו בקמינים בנויים. מדובר באחד מסוגי הקמינים היפים ביותר, שמוסיפים אוירה נדירה בכל בית. קמינים בנויים הופכים להיות חלק אחיד מהעיצוב הביתי והריהוט שלו ומכאן ייחודו הגדול.

איך זה נראה?

קמינים בנויים, עשויים כיציקה אחת בתוך החדר בו הם נמצאים. מתקינים אותם בתוך קיר גבס או בתוך קיר אבנים כנישה בפני עצמה. קמינים בנויים מתכננים היטב עוד לפני סיום בנית החדר, ולוקחים בחשבון את המקום בו הוא יהיה כדי להציב אותו בצורה מדויקת.

קמינים בנויים הם התגלמות היופי, והם יוצרים שלמות ואחידות של קו נקי וחלק. אין להם חלקים בולטים ואין אביזרים שאינם נעימים לעין. הם בנויים בתוך הקיר או מתחבאים בתוך נישה נסתרת, כל מה שרואים בחוץ זה רק החלון של הקמין עם האש הבוערת.

היתרונות של קמינים בנויים

מלבד היופי והאסטטיקה יש הרבה יתרונות בבניה של קמינים . תמיד כדאי לבחור את האפשרות הזו אם זה מעשי מבחינה מציאותית:

  • ניצול מרבי של השטח – היות והבניה של קמינים בנויים היא בתוך הקיר של החדר הם כמעט לא תופסים מקום בחלל. כך נותר מספיק מקום פנוי לרהיטים נוספים בלי לבזבז אותו בגלל קמינים גדולים. הקמין עצמו בנוי בתוך קיר וממילא לא מבזבז שטח יקר.
  • עיצוב אלגנטי – העיצוב בן ימינו מתמקד בגימור מושלם ובמראה אסטטי נקי. קמינים בנויים חוסכים את הצורך לחשיפה מול צינורות או אביזרים שונים, ומאפשרים להנות מקמין סגור בתוך קיר. גם תעלת הארובה ושאר חלקי הקמין לא נראים כלפי חוץ, רובו ככולו של המכשיר נמצא בתוך הנישה.
  • בטיחות – אי אפשר להשוות בין רמת בטיחות של קמינים רגילים לרמת הבטיחות של קמינים בנויים. אם מתקינים קמינים בנויים בתוך הקיר אין כמעט חלקים חמים שאסור להתקרב אליהם, עדיין יש לשמור על התקרבות אל חזית הקמין משום שהוא נותר חשוף.

חומרי בעירה של קמינים בנויים

למעשה ניתן להבעיר קמינים בנויים בכל הסוגים של חומרי בעירה, ולאו דווקא קמין עץ. כך למשל ישנם קמינים בנויים שבוערים באמצעות גז, סולר ולפעמים אפילו נפט (כמו פעם…) כדאי להתייעץ לפני שבוחרים את חומר הבעירה כדי להתאים אותו לסוג הקמין ולאופי החדר. חברת קמינים משה בר תשמח לתת יעוץ לכל פניה.

משה בר עם קמינים בנויים

חברת קמינים משה בר מנוסה בשיווק קמינים מכל הסוגים והגדלים. אנחנו מצאנו כי קמינים בנויים הם להיט עכשוי, וממליצים אותו בחום (!) לכל אחד. קמינים בנויים מתאימים בעצם לכל סוגי החדרים ואפשר לבנות אותם בתוך חלל סגור.

בואו עכשיו לממש את האפשרות ולהנות מחורף חם במיוחד!

Cart
דילוג לתוכן