בלוג

נובמבר 4, 2018

קמין עץ במחיר שווה

קמין עץ במחיר שווה לכל אחד!

חברת קמינים משה בר ממליצה לכל אחד לנסות חוויה חורפית מהממת מסוג חדש – קמין עץ להנאה מושלמת של כל המשפחה.

קמין עץ מחיר-

המחיר של קמין עץ מחזיר את הדיירים לפרק היסטורי קדום. הישיבה ליד הקמין תוך הצצה אל השלהבות המרצדות, מקסימה את האוירה ויוצרת אפקט מיוחד באויר. אנשים רבים מעדיפים דווקא קמין עץ ולא אף קמין העובד על סוג בעירה אחר, משום שזה הקמין האותנטי, שדולק כמו פעם, עוד לפני המצאת החשמל. כמובן שלמחיר של קמין עץ ישנה משמעות רבה.

קמין עץ אצל קמינים משה בר-

קמינים משה בר משווקת קמין עץ לכל דורש ומקפידה על איכות ובטיחות כאחד. אצלנו ניתן להשיג קמין עץ במחיר מעולה באחריות מלאה תוך מתן הדרכה של שימוש נאות עם הקמין בהנאה מרובה. אנחנו נותנים מחירים טובים לקמינים שלנו, עם המלצה אישית של קמין מותאם אישית לכל לקוח. ניתן להתייעץ איתנו אודות סוגי הקמינים השונים כדי להבין איזה קמין הוא המתאים ביותר עבורנו.

הבדלים במחירים של קמין עץ-

למעשה, ההבדלים בין קמין עץ נובעים ממספר נתונים:

יציקה / פח – קמיני יציקה יהיו יקרים יותר מקמיני פח סטנדרטים בגלל עלות הבניה שלהם. חשוב לציין שהיתרונות של קמיני יציקה / קמיני ברזל מרותך רבים ומשמעותיים מאוד ביחס לקמין פח ולכן נחשבים לנפוצים ביותר בארץ ובעולם.
גודל הקמין – ככל שהקמין גדול יותר גם מבחינה פיזית וגם מבחינת הספק, מחירו יהיה גבוה יותר. מאידך, חשוב מאוד להתחשב בהספק הקמין, על-מנת לקבל את התוצאה הרצויה מבחינת חימום החלל. אם נבחר קמין בעל הספק נמוך לשטח חימום גדול, לא נקבל את אפקט החימום הרצוי וגם להפך – אם נבחר קמין בעל הספק גדול לשטח חימום קטן, סביר שיהיה חם מידי ושנאלץ לפתוח חלונות כדי להתמודד עם החום הרב.
מבנה הקמין – קמין עץ עומד נבדל מתנור ליבה בכך ששטח המגע שלו (שטח הפנים) עם החלל המחומם הינו גדול יותר. כדי להתגבר על תופעה זו בקמינים בנויים מתקינים תריסי סירקולציה ובנוסף, קמינים אלו מגיעים עם הספק גבוה יותר מלכתחילה. מעבר לכך, קמיני עץ נבדלים אחד מהשני בטכנולוגיה הקיימת בהם – בעירה שניה, מערכת עצמית לניקוי שמשה, מגירות אפר, דלת צד, גימור ושלל תוספות כאלה ואחרות שמשנות את מחיר הקמין.
התקנה – כמו בכל תחום עסקי אחר, מחיר ההתקנה נקבע לפי שני פרמטרים – הראשון הוא איכות המוצר והשני הוא איכות העבודה. מחיר ההתקנה אומנם "מייקר" את מחיר ההתקנה (כסף שניתן לחסוך אם מתקינים לבד / מתקינים עם אביזרים נחותים) אך מקבלים עבודה מקצועית מבעל מקצוע מיומן, המשתמש בחומרים הטובים ביותר בשוק. חשוב לציין שמעבר לפן הבטיחותי המובהק של התקנה איכותית, יש גם את פן התקלות, שיכולות להיגרם בהתקנה רשלנית כגון נזילות מחוץ לבית ואף פנימה, פליטת עשן לחלל המחומם וכדומה.
עלות מול תועלת של קמין עץ-

קמינים העץ כיום, אינם מה שזכור לנו מהעבר – קמינים מלכלכים, מזהמים, שדורשים עבודה מרובה והתייחסות מיוחדת בכל שעות היממה. קמינים אלו כיום נפוצים ביותר בכל העולם, בעלי נצילות גבוהה מאוד של העץ לפי התקן האירופאי המחמיר, שעות בעירה ארוכות, פליטת מזהמים נמוכה ואינם דורשים התעסקות רבה, פרט להדלקה ולפינוי האפר באופן שוטף (פעם בכמה ימים תלוי באופן השימוש) ולניקוי ארובה פעם בכמה שנים. כל אלו בשילוב עם החום האידיאלי, האמינות הגבוהה, עלות האחזקה הנמוכה והאוירה המהפנטת שמשרה הקמין, הפכו את קמיני העץ לקמינים הנפוצים ביותר בעולם כולו.

תמיד מומלץ לברר אודות קמיני העץ שלנו ולהינות מקמין איכותי ויעיל.

מידע מקצועי
About משה בר
Cart
דילוג לתוכן