קמין יציקה

לאוירה ביתית חמימה – רק קמין יציקה!

קמין יציקה הוא חלום החורף בהתגשמותו, תענוג עילאי של ממש. לשבת על יד קמין ולהביט בשלהבות המרצדות זה פשוט לחוות חורף חם ומיוחד. בכתבה שלפנינו נסביר מהו קמין יציקה ואיך משתמשים בו בהנאה מרובה.

כדאי מאוד קמין יציקה!

קמין יציקה הוא קמין שנבנה על ידי חימום ברזל אל תבניות מתכת מוכנות עד לקבלת קמין שלם ומבוסס. קמין יציקה הוא מעולה משום שהוא משתלב היטב בנוף, נראה כחלק מן הבית ממש ולא אוסף של חלקים בלי קשר ביניהם.

הרושם של קמין יציקה מתקבל הרבה יותר יפה ובהרמוניה מושלמת, הוא תורם לאוירה בסביבה ולתחושת חמימות בלתי רגילה.

היתרון המרכזי של קמין היציקה הוא יכולת אגירת החום שלו בזמן בעירת הקמין ופיזור האנרגיה לאורך זמן רב (מספר שעות) גם לאחר כיבוי הקמין או לאחר הפסקת הזנת העצים.

סוגים של קמין יציקה

קמין יציקה עשוי מתכת, שהוא ברזל איכותי וחזק. רמת הגימור של הקמינים השונים גורמים להבדלי מחיר עם רמות שונות של עיצוב וסטייל. בחירה נכונה של קמין עץ תלויה בטעם האישי של כל אחד ובשיקול הכספי כמובן.

כדאי לזכור כי יש להתאים את המראה של קמין יציקה בהתאם למבנה החדר והסגנון. בית כפרי בסגנון שמרני יעדיף קמין יציקה אשר מחופה כולו בלבנים או אבנים ומזכיר סגנון ישן של בתים עתיקים, לעומת זאת בית בסגנון היי-טק מודרני יעדיף קמין יציקה עם ציפוי זכוכית שיש לו מראה יוקרתי ומרשים.

קמין עץ לבית

מגוון הביצועים הוא אינסופי: ניתן לבנות קמין יציקה בתוך קיר גבס או קיר אבנים. קמין יצוק מתאים כחלק מובנה בתוך מזנון כיחידה אחת בלתי נפרדת. הדבר היפה בתכנון קמין יציקה הוא שאינו בנוי חלקים נפרדים, אלא בעצם יצירה אחת שלמה. גם הצנרת, הארובה והאביזרים האחוריים נסתרים מעין רואים, וזה מצוין. התמונה המתקבלת היא נקיה ויפה, בקו נקי ממש כמו הקמין של פעם. מתוך הקמין היצוק בוקעות להבות אש, החום והחמימות פורצים החוצה ותורמים לאוירה ביתית קסומה ביותר.

קמין יציקה הוא יפה יותר, ומצטיין בניחוח עתיק אופייני. הקו האחיד שלו גורם לו להיות מתאים לבית עם ילדים קטנים היות והוא גם בטיחותי. אין לו זויות חדות ואין לו חלקים שאסור להתקרב אליהם. הוא בנוי בתוך נישה משלו, וממילא בטוח יותר לשימוש.

קמין יצוק לבית – למה קמינים משה בר?

קמינים משה בר מתמחים בשיווק כל סוגי הקמינים לכל מטרה שהיא. אנחנו ממליצים על קמין עץ יצוק כדי להכניס הביתה טעם ביתי. קמינים משה בר יתקינו גם לכם קמין יציקה בהתאם לתנאים הספציפיים. לאחר בחינה מדוקדקת של פני השטח, ושיקול של כל הנתונים, נמליץ על קמין יציקה מוצלח שיכול להיות לכם מתאים.

אל תוותרו על התענוג היפה ביותר! הזמינו עכשיו, והכניסו לביתכם קמין יצוק תיכף ומיד!

לפרטים נוספים צור קשר

Cart
דילוג לתוכן