טאבוני MrTerracotta

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
טאבוני MrTerracotta, מיוצרים באיטליה ב-100% עבודת יד מחימר טהור ממחצבות במחוז טוסקנה. הטרקוטה עשויה מחימר ומינרלים טבעיים בלבד ללא מלט וללא חשש מפליטת חומרים רעילים ומזהמים למזון!

טאבוני MrTerracotta

מחפשים טאבון לגינה? אולי טאבון לבית או טאבון למרפסת שמש? רוצים המלצה לטאבון איטלקי מקצועי??? המאמר הקצר הזה במיוחד בשבילכם!

טאבוני MrTerracotta, מיוצרים באיטליה ב-100% עבודת יד מחימר טהור ממחצבות במחוז טוסקנה. הטרקוטה עשויה מחימר ומינרלים טבעיים בלבד ללא מלט וללא חשש מפליטת חומרים רעילים ומזהמים למזון. בטאבונים נעשה שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר העומדים בתקני איכות ובטיחות מחמירים! MrTerracotta – הטאבון המושלם לחוויה קולינרית יוצאת דופן! בתאבון

ליבת הטאבון של GOTI איטליה מיוצרת ב-100% עבודת יד מטרקוטה טהורה ממחצבות אימפרונטה שבמחוז טוסקנה. הטרקוטה עשויה חימר ומינרלים טבעיים בלבד (ללא מלט!) לפי תערובת שפיתחה משפחת גוטי במשך חמישים שנים.

לליבה שני אישורי בטיחות ואיכות שונים –

חומרי הגלם המשמשים לייצור עיסת הטרקוטה מאושרים ע"י מעבדת מזון כל אחד בנפרד לעבודה עם מזון ובעלי תקני בטיחות ואיכות מחמירים.

הן עיסת הטרקוטה והן הטאבון חימר כמוצר מוגמר נבדקו ונותחו במעבדות מזון וזאת על מנת לאשר ולהבטיח כי הם עשויים מחימר ומינרלים טבעיים בלבד למניעת פליטת חומרים רעילים ומזהמים אחרים הפוגעים בבריאות ובאיכות המזון.

ראו אישור איכות ובטיחות מצורף – Safety and quality certification

טאבוני MrTerracottaהמוצר המושלם להכנת פיצות מיוחדות, פוקאצ'ות, לחמים, מאפים, בשרים וסוגי מזון שונים רבים!

רוצים לדעת לגבי טאבון ביתי מומלץ למגוון שימושים? טאבוני MrTerracotta יענו על כל הצרכים שלכם! טאבון לפיצה? טאבון לפיתות? טאבון לבשר? רק ביחרו את סוג האוכל ותתחילו להינות!

טאבוני MrTerracotta מגיעים במגוון גדלים לשימושים שונים, לדוגמא Della Terra 60, המתאים לשימוש ביתי, כמו גם שאר הדגמים וזאת עפ"י איפיון השימוש וצרכי המשתמש.

בשוק הישראלי הורגלנו לראות סדרות של טאבונים דומים בעלי הבדלים מינוריים רק בגדלים ובצבעים.

לאחר סקר שוק מעמיק מתוך רצון להשפיע על איכות הטאבון החל מרמת הבידוד, דרך חומרי הגלם ועד החיפוי הסופי – התחלנו לייבא את טאבוני MrTerracotta אשר מאפשרים גמישות רבה במוצר המוגמר.

בטאבונים שלנו יש אפשרות לבחור בהתאמה אישית את הגימור הסופי – מעטפת טיח רגיל / טיח ווגה / חיפוי פסיפס ייחודי למראה כפרי יוקרתי / ציפוי רצועות נחושות או נירוסטה ונוספים!

בסופו של דבר, הלקוח מקבל מוצר המותאם אישית לצרכיו ולטעמו.

כמו כן, ניתן לקבל את ליבת הטאבון להרכבה עצמית למי שחפץ גם במלאכת ההרכבה וזאת בנוסף לחיסכון הכספי.

בנוסף לכתוב לעיל, אצלנו אפשר להחליט לא רק על הנראות החיצונית של הטאבון אלא ניתן לבחור גם ממגוון אביזרים נלווים להשלמת החוויה – החל ממבערי גז מתקדמים, דרך סטנד מקורי ועד אביזרים נלווים כגון דלת זכוכית עמידה בחום לנוחות בהפעלה ומראה יוצא דופן!

מחפשים חוויה קולינרית יוצאת דופן בכל אירוח של המשפחה או החברים? טאבוני MrTerracotta יעמדו בכל הציפיות שלכם ומעבר להן – התכוננו להפתיע את האורחים! בתאבון

אודותינו

משנת 1990, חברתנו מתמחה במתן פתרונות חימום ללקוחות פרטיים, עסקיים, אדריכלים, מעצבים וקבלנים. הידע והמומחיות שצברנו במהלך כל שנות פעילות החברה, מאפשרים לנו, להביא לכם הלקוחות, את דרך החימום היעילה והנוחה ביותר עבורכם כל זאת תוך שמירה והקפדה יתרה על תקנים ובטיחות, שילוב מקצוענות, פרפקציוניסטיות, אסתטיקה וביצוע התאמה אישית ללקוח מתוך שיקולים מקצועיים גרידא!

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו